Як замовити експертну оцінку в Сумах

У Сумах найчастіше до експертної оцінки нерухомості звертаються державні, приватні та комунальні підприємства. Щоб уникнути помилок, потрібно звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців «Української універсальної біржі» https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-sumah/. Доцільність підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів.

Об’єкти нерухомості для експертної оцінки

Відповідно до розроблених нормами українського законодавства, до об’єктів нерухомості, яка підлягає незалежному експертному оцінюванню, прийнято відносити:

  • спеціалізовані кімнати, які облаштовані під офіс;
  • площі, призначені для організації торгових точок продажів;
  • численні спеціалізовані склади і ангари;
  • будівлі та споруди, офіційно визнані до експлуатації.

Кваліфіковані фахівці Української універсальної біржі ініціюють незалежну оцінку майна клієнтів в декількох ситуаціях:

  • підготовка об’єкта нерухомості до продажу чи купівлі;
  • здача нерухомого майна в оренду;
  • підготовка до процедури постановки на баланс компанії, з подальшим внесенням даних про розгляд в судах.

Зверніть увагу, по всій території України процедура оцінювання представлених об’єктів нерухомості відрізняється від розробленої щодо житлоплощі. Останній тип отримує оцінку, відштовхуючись від стандартних параметрів: заявлені показники площі, територіальне розташування, необхідність в проведенні ремонтних робіт та інше.

Будинки і споруди, які офіційно визнані частиною єдиного майнового комплексу, за умови виступу в якості об’єкта оцінювання, має право за своїм територіальним ознаками перебуває в різних місцях або володіти спеціалізованим цільовим призначенням. В даному випадку мова йде про проведення дохідного варіанти проведення процедури.

До кого звернутися в Сумах?

Щоб безпомилково провести процедуру незалежного оцінювання, доцільно звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців Української універсальної біржі. Сформувати заявку можна через офіційний сайт майданчики в інтернеті. Відразу після цього представник УУБ зв’язується з клієнтом, щоб уточнити деталі час. Перевагою є наявність у фахівців акредитації, що виключає ймовірність настання негативних наслідків