Як відбувалося голосування за ринки земель?

Гаряче очікуване рішення на користь ринку землі відбулося 31 березня 2020 року. Набравши більше 257 голосів, влада прийняла закон “Про обіг сільської землі”, знявши заборону на її продаж на досить тривалий час.

Помітне рішення на користь відкриття ринку землі-парламентська моно-левова частка підтримує діяльність уряду

Гострі суперечки з питання вільної пропозиції сільської землі в Україні тривають вже майже багато років. Враховуючи всі обставини, сьогодні вся економіка держави значною мірою залежить від створення сільських товарів. Збентеження, безладна гіпотеза, контроль за оцінками всього населення-доморощені законодавці дуже намагалися розширити індивідуальні оцінки. У той час як прості робітники продовжували втрачати законну можливість відмовитися від земельних часток за власним розсудливістю.

Незважаючи на це, новий уряд негайно взявся за цю справу. Фактичне звинувачення було написано восени 2019 р. Після різних змін воно, нарешті, було отримано левовою часткою голосів агентів фізичних осіб ввечері 30-31 березня. Нарешті закон набув чинності після того, як 28 квітня 2020 року його підписав Лідер України. у Верховній Раді рішення на користь ринку землі відбулося наступним чином:

  • Більше 200 рішень на користь пропозиції фермерської площі було винесено офіційною моно-левовою часткою;
  • Більше 17 представників європейської групи сили духу повідомили про свою допомогу в проведенні земельної реформи;
  • до них приєдналися п’ять позафракційних представників;
  • особи з фракції ” Голос”»;
  • з групи довіри.

Як правило, призначенці від Опозиційного блоку, ” Батьківщини “і групи” за майбутнє ” не підтримали законопроект.

Рішення на користь ринку землі дозволяє торгувати землями

Незадовго до останнього рішення на користь ринку землі були прийняті різні поправки. Таким чином, надалі люди дійсно захочуть спочатку придбати сільськогосподарські угіддя, а потім – з 01 Січня 2024 року – і юридичні контори, державні організації та цілі регіональні мережі. У будь-якому випадку в найближчі роки шлях до продажу сільськогосподарських площ матиме різні обмеження:

  • на відміну від минулих форм законопроекту, відправка повноважень на ринок відбудеться роком пізніше – 01 Липня 2021 року.;
  • до 2024 року будь-який житель України дійсно захоче придбати близько 100 гектарів. У цей момент ця цифра збільшиться до 10000 гектарів;
  • законні суб’єкти будуть володіти земельними ділянками, абсолютна площа яких не перевищує допустимого нормативу на одного члена або інвестора організації. Незважаючи на це, їх найбільший розмір обмежений всією зазначеною цифрою – 10 тисяч гектарів.

Після голосування публічні розпродажі Prozorro допоможуть зробити ринок землі прозорим.

Величезна частина суспільства не погодилася зі скасуванням заборони на садівничі землі. В основному це відбувається через страх бути обдуреним і отримати занадто низьку компенсацію в обмін на дорогоцінний ресурс. Відповідно, головне, що повинні зробити фахівці після плідного рішення на користь ринку землі, – це гарантувати, що його власники і потенційні покупці будуть розумні протягом часу, витраченого на продаж кожного гектара доморощеного чорнозему. Це неважко зробити-вам просто потрібно відправити відкриту пропозицію ділянок сільськогосподарських угідь при електронному закритті системи Prozorro.Продаж, зокрема, її етап авторизації sale.uub.com.ua.

Детально: https://sale.uub.com.ua/news/golosuvannya-za-rynok-zemli-dozvolytq-chesno-prodavaty-paqi.