Як торгувати криптовалютою?

Усі операції на криптовалютному ринку контролюються та регулюються самим крипто співтовариством. Також транзакції не можуть бути скасовані. Криптовалюта – відносно нова концепція, і операції з нею невідомі. Тим не менш, люди вступають на криптовалютний шлях, в основному через космічні доходи, які вона обіцяє. На відміну від торгівлі акціями та борговими зобов’язаннями, що регулюється такими органами, як Центральний банк, які захищають інтереси інвесторів, торгівля криптовалютою вільна від контролю третьої сторони.

Якщо є бажання торгувати, зробити це цілком реально через біржу https://www.bybit.com/kk-KZ/

Що потрібно знати про трейдинг у криптовалюті

Всі угоди та операції на криптовалютному ринку контролюються та регулюються самим крипто співтовариством. Крім того, незважаючи на високу прибутковість інвестицій у криптовалюти, ринок дуже волатильний, і розпочаті операції неможливо скасувати. Тому, перш ніж вкладати гроші у криптовалютний ринок, ознайомтеся з наступними порадами.

Важливо спочатку вибрати торгову платформу або відповідну криптобіржу. Криптобіржа – це те саме, що й фондовий ринок. Інвестор-початківець може вибрати будь-яку з них, щоб почати торгівлю криптовалютою. Після вибору торгової платформи інвестор має завантажити всі необхідні документи в режимі онлайн на біржу, щоб завершити процес KYC (знай свого клієнта). Після завершення процесу KYC та перевірки всіх необхідних документів відповідною криптобіржею інвестор може розпочати торгівлю криптовалютою. Криптобіржі працюють 24 години на добу і не мають годинника відкриття або закриття, як звичайні біржі.

Інвестор може або зберігати криптовалюту в цифровому гаманці або вивести її у вигляді грошей. Для початку слід вибрати одну криптовалюту за один раз, оскільки ринок досить волатильний, і важливо бути обережним перед розширенням свого портфеля. Дуже важливо дослухатися думки експертів, перш ніж розширювати свої інвестиції в криптовалюту. Тому завжди слід починати з невеликих інвестицій і ретельно вивчати ринок, а не сліпо дотримуватися чиїхось порад.

Ethereum 2.0

Ethereum, цифровий актив № 2 за ринковою вартістю, також у процесі ключового оновлення. Нещодавно Ethereum провів важливий тест на злиття у своїй тестовій мережі Kiln. Після завершення тестування Ethereum використовуватиме підтвердження частки замість доказу роботи. Ця зміна стимулюватиме операторів мережі тримати свої монети, а не продавати їх, що потенційно призведе до скорочення пропозиції.

Поряд з іншими змінами, такими як шардинг, розробники вже завершили перехід до нового алгоритму. Якщо є бажання інвестувати в Ефір до того, як він почне рости в своїй ціні, варто використати біржу https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут ви також можете купити багато інших монет, які здадуться вам привабливими. Формування власного портфоліо дозволить вам зменшити ризики та поступово почати інвестувати в цей молодий ринок.