Оренда комерційної нерухомості у Львові на майданчику Української універсальної біржі

Нежитлові приміщення – це дуже привабливий напрям для вкладення своїх коштів. Одним із напрямів інвестування є оренда комерційної нерухомості у Львові та інших містах України. Така діяльність не передбачає великих одноразових капіталовкладень як купівля нерухомості, проте здатна принести прибуток. Тому аукціони в цьому напрямку є одними з найпопулярніших.

На сайті Української універсальної біржі зібрано велику кількість лотів з оренди нежитлової нерухомості у Львові. Будь-який учасник може взяти в тимчасове використання складське, виробниче або інше приміщення за найвигіднішими цінами.

Нежитлові приміщення у Львові: оренда та особливість

Нині є великий попит на оренду нежитлової нерухомості у Львові та інших містах України. Це можна пояснити збільшенням кількості компаній, кожна з яких хоче мати великий обладнаний бізнес-офіс. Оренда дуже приваблива для компаній-початківців, у яких немає багато коштів на придбання свого власного приміщення. Також цей процес дуже вигідний для орендодавця, який може отримувати пасивний дохід, тоді як орендар здатний отримати комерційну нерухомість за прийнятну суму.

Нежитлові приміщення мають різне цільове призначення. Їх можна поділити на офісні, торгові, об’єкти сфери та послуг, промислові. Найчастіше в оренду купують нерухомість для магазинів та офісів.

Перед орендою нежитлової нерухомості необхідно уважно вивчити її місцезнаходження, а також визначитися з основними характеристиками. Наприклад, якщо орендований магазин, офіс чи кафе будуть у центральній частині міста, то такий бізнес буде більш прибутковим. Чим більшої площі приміщення для бізнесу, тим привабливим є для відвідувачів. При оренді нерухомості потрібно вирішити багато бюрократичних питань. Однак із цим завданням може допомогти впоратися Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/news/orenda-komercijnoqi-neruhomosti-u-lqvovi-osoblyvosti-ta-umovy, яка працює в системі Prozorro.Sale.

Оренда комерційної нерухомості у Львові

Багато компаній не мають достатньо коштів, щоб купити приміщення для ведення свого бізнесу. Однак це питання можна вирішити за допомогою оренди. Таке рішення має низку переваг:

  • Зменшується фінансові витрати порівняно з покупкою;
  • Простіша процедура оформлення;
  • Великий вибір нерухомості.

Число приватних підприємців щодня зростає, відповідно зростає попит на оренду комерційної нерухомості у Львові. Найнадійнішим способом придбання такого майна є електронна система Прозоро.Продажі.

Взявши в оренду нерухомість, підприємець може визначитися з доцільністю купівлі нерухомості у майбутньому у вибраному місці. Іншими словами, можна спробувати, наскільки буде вигідним бізнес у тому чи іншому місці. Щоби взяти участь в аукціоні, достатньо пройти невелику реєстрацію на сайті Української універсальної біржі, внести заставні кошти. Після цього можна вибрати лот, що сподобався, і зробити свою ставку.