Праця майданчика УУБ в системі Прозорро

З метою управління тендерними закупівлями та підвищення якості проданих активів між представниками всіх форм власності в 1997 році була організована Українська універсальна біржа. Спочатку на ній здійснювалося придбання кількох видів активів, проте після 2016 року функціонування та вибір ринку значно розширилися. За даними джерела в Інтернеті на цій торговій платформі є можливість прийняти участь у тендерних закупівлях комерційного майна, а також майна, яке перебуває під арештом, права користування надрами землі, земельних ділянок тощо.

Особливості діяльності Української універсальної біржі

Основним завданням, яке вирішує біржа, є структурування процесу тендерних закупівель. До цього часу потрібно було почати шукати аукціони та брати в них участь, фізично відвідуючи їх, щоб придбати будь-яке майно чи право. Але така платформа значно спрощує справу. Зараз взагалі немає потреби кудись їхати. Також допускається дистанційна участь в аукціоні. Для цього потрібно лише зареєструватися в на сайті УУБ, внести необхідний внесок та обрати потрібний лот.

Біржа стає гарантом і модератором всіх операцій, що здійснюються в режимі реального часу і під невтомним контролем суспільства. Ні для кого не секрет, що майно купується та продається. Усі процедури проводяться доступно та з повною чесністю. Відсутні всілякі рядки ледь читабельним шрифтом та неточності. Вся інформація, надана на порталі електронної платформи, є правдивою та справжньою. Корисні новини ви можете знайти на порталі https://uub.in.ua/news

Які є лоти на УУБ?

УУБ – це платформа, де пропозиції публікуються у вигляді лотів. Будь-який лот містить необхідні дані, що містять опис основних параметрів предмета аукціону, що продається. Тепер біржа пропонує взяти участь у торгах на закупівлю:

  1. Лісова сировина в необробленому вигляді для потреб виробництва.
  2. права користування надрами землі, в ролі яких можуть виступати вода, нафта, газ та інші суб’єкти.
  3. За допомогою тендерів дозволяється недорого користуватися послугами оренди вагонів для перевезення різних вантажів.
  4. Об’єктами тендерної закупівлі є також майно боржників та банкрутів, яке перебуває під арештом.
  5. На аукціонах УУБ дозволяється купувати метал для виробничих потреб.
  6. Крім того, об’єктами аукціонів є земельні ділянки, відведені для сільськогосподарських потреб.

Повний перелік усіх об’єктів тендерних закупівель на електронному аукціоні УУБ можна знайти в Інтернет-джерелі.