Аукціони з продажу необробленої деревини у Львові

З лютого 2020 року, всі аукціони з торгівлі необробленою деревиною проходять в системі електронних продажів Прозорро.Продажі. Так, Міністерство енергетики та захисту довкілля рік тому вирішило прийняти цей законопроект. І вже за цей час можна помітити вражаючі результати. Всього було проведено більше 26 тисяч продажів, дохід від яких перевищив 831 млн. грн. Проте, варто знати, що дана система використовується лише великими лісозаготівельними підприємствами. Вони повинні щомісяця реалізувати не менше чверті заготовленої сировини на електронних аукціонах. Насправді, на території всієї України, окрім Закарпаття, грає роль певне обмеження в торгах деревиною. Лот повинен бути об’ємом не менше 150 куб. м. або вартістю від 200 тис. грн. Важливо, що постійно контролюється реалізація лісу кругляка і його цільове призначення в подальшому.

Доволі довго всі процеси реалізації лісоматеріалів відбувалися шляхом укладання контрактів напряму. Тобто всі домовленості не були під певним контролем і прослідкувати чесність договорів було неможливо. І це все послужили тим, що утворився тіньовий ринок. Тому створили певні майданчики продажу деревини в системі Прозорро.Продажі, що забезпечує різноманітність, доступність та чесність торгів. Дані аукціони відбуваються на території всієї країни. Львів, Житомир, Київ та інші області можуть реалізувати необроблену сировину.

Використання Прозорро.Продажі для продажу необробленої деревини у Львові.

Найближчим часом уряд планує запровадити реалізацію всього лісу за допомогою системи Прозорро.Продажі. Вона довела свою ефективність та надійність. Протягом чотирьох років було проведено близько 349 тисяч публічних аукціонів. Більше 28 тисяч учасників прийняла в них участь. Бюджет різних рівнів поповнився на 34,5 млрд грн. За мету, реформування зеленого бізнесу, взято економічну вигоду для лісових господарств і налагодження чесних відносин між учасниками аукціонів на ринку. Обов’язково повинна бути відкритість інформації для всіх громадян.

Взяти участь в аукціонах з продажу необробленого лісу можна зареєструвавшись в системі. Просто потрібно перейти за посиланням: https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-lvovi-na-prozorro-sale/. Також можна знайти більше інформації про онлайн-торги на майданчиках Прозорро.Продажі.