Майнінг криптовалюти зі звичайного ПК

Якщо волатильність інвестицій у криптовалюти занадто велика для вас, але ви все ж таки хочете отримати вигоду від нової економіки, створення невеликого підприємства з видобутку криптовалюти в домашніх умовах може стати для вас правильним вибором. Найпростіша у видобутку криптовалюта – це та, яка не вимагає створення масивної установки для видобутку. Хоча спочатку біткоїн можна було видобувати за допомогою ноутбуків і настільних комп’ютерів, зростаюча складність видобутку, а також поява апаратного забезпечення Application Specific Integrated Circuit (ASICs), створеного спеціально для видобутку біткоїну, унеможливили прибутковий видобуток біткоїну в домашніх умовах з використанням обчислювальної потужності. або ноутбук.

Так, ви все ще можете купити біткоін вигідно, але майнити його з домашнього ПК сенсу немає. Однак видобуток криптовалют у домашніх умовах все ще залишається можливим для інших популярних криптовалют у 2022 році.

Monero (XMR)

Monero (XMR) – популярна анонімна цифрова валюта. Крім того, мережа цього альткоіну була розроблена спеціально для того, щоб протистояти розробці ASIC, специфічних для Monero. Тому вона добре підходить для майнінгу за допомогою домашнього комп’ютера. Для початку роботи необхідно завантажити гаманець для зберігання монет. Рекомендується використовувати офіційний клієнт Monero GUI. Після цього необхідно завантажити програмне забезпечення для майнінгу, яке підтримує Monero, наприклад MultiMiner. Або ви можете просто купити монети на сучасній біржі, такій як https://www.bybit.com/kk-KZ/

Dogecoin (DOGE)

Хоча ця цифрова валюта виникла на основі мема, Dogecoin (DOGE) був популяризований Ілоном Маском і перетворився на альткоін зі значною базою користувачів. DOGE призначений для щорічного додавання нових монет, на відміну від обмеженого запасу биткоина. Це додатковий стимул для тих, хто видобуває DOGE. Щоб видобувати DOGE, спершу переконайтеся, що у вас є гаманець для зберігання зароблених коштів. Ви можете завантажити основний гаманець Dogecoin або знайти на сайті інші потрібні онлайн-гаманці. При видобутку за допомогою процесора краще використовувати програмне забезпечення CPU miner. Майнінг у такий спосіб можливий, хоч і з низькою швидкістю. Для збільшення швидкості майнінгу можна використовувати графічні карти. Найкраще використовувати карти AMD та Nvidia. Якщо ви вирішите видобувати на GPU, то програмне забезпечення, яке ви повинні використовувати, це cgminer або cudaminer.

Ethereum Classic

Основною метою проекту Ethereum Classic було забезпечити виживання оригінального блокчейну Ethereum, надати альтернативу для людей, які були категорично не згодні з тим, що DAO відбрунькувалася від Ethereum, та напрямом, обраним Ethereum Foundation. Хоча ETC можна видобувати за допомогою ASIC-машин, його можна видобувати на настільних комп’ютерах. Або його можна швидко придбати на https://www.bybit.com/uk-UA/