Загальні рекомендації торгової біржі

Український торговий майданчик Energy Exchange створений для проведення прозорих електронних торгів в енергетичній сфері. Енергетика-одна з найважливіших галузей, що представляють енергоресурси та енергоносії. Вся важлива інформація публікується на офіційній сторінці обміну, зокрема за адресою www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/. саме на цьому сайті зареєстровано велику кількість фізичних та юридичних осіб-підприємців. Сьогодні пропозиції представляють більше тисячі різних компаній, не тільки українських і зарубіжних.

Котирування акцій

Мінекономрозвитку намагається вирішити проблему коливань вартості газу, і для цього в частині 4 статті 36 законодавства України йдеться про окремі випадки, які можуть вплинути на вартість природного газу, в інших випадках. У випадках, коли на момент підписання договору немає зміни вартості.

Відповідно до законодавства України встановлено, що істотні умови, викладені в контракті, не можуть бути змінені після його підписання і до виконання всіх зобов’язань.

Але є винятки:

  1. Зміни, внесені відповідно до законодавства держави індексуючими органами статистики.
  2. Відбулася зміна вартості іноземної валюти.
  3. Котирування фондових бірж змінилися.
  4. Регульовані ставки та стандарти, що використовуються в контракті.
  5. Якщо в контракті передбачена можливість зміни ціни.

Загальні рекомендації

Основні рекомендації:

  • При підписанні договору на постачання природного газу підписуйте додаткову угоду з можливістю зміни ціни, в який бік збільшувати таке зниження. він може діяти за Законами України.
  • Забезпечте механізми для уточнення витрат. Найбільш оптимальним рішенням на даний момент є використання формули, рекомендованої Мінекономрозвитку.
  • Розрахуйте оновлену вартість самостійно за формулою або зверніться до кваліфікованих фахівців.
  • Якщо договір підписаний організацією домашнього господарства, рекомендується інформоване письмове підтвердження зміни вартості.