Як новачку підвищити шанси на перемогу в тендері

Не є секретом та інформація, що для участі в тендерному замовленні, фірма повинна виконати певні умови. Мова йде про збір відповідного пакету документів. Оформлення заявки, внесення певного внеску й так далі. Всі ці моменти є абсолютно зрозумілими та прозорими для більш досвідчених компаній.

Що стосується учасників-новачків, то вони можуть багато чого не знати. Починати потрібно з самого головного й досить простого моменту – це пошук електронного майданчика з акредитацією. Все це робиться елементарним чином й не відніме у вас багато часу.

Щоб вирішити це завдання, вам буде достатньо перейти на сайт tender.uub.com.ua. Вже на сайті української універсальної біржі ви зможете перейти в розділ з тендерами й ознайомитися з запропонованим переліком оголошень. 

Рекомендації для компаній-новачків

Що стосується безпосередньо порад, то це вже досить суб’єктивне поняття. Це означає, що одним учасникам ці поради можуть здаватись дійсно актуальними, в той час як інші люди можуть мати зовсім іншу думку.

В будь-якому випадку, є сенс пройтись по цим моментам більш детально:

  • Використання фільтру – для того, щоб не витрачати свій же час на постійний моніторинг нових оголошень, набагато зручніше налаштувати e-mail розсилку. Все що для цього потрібно зробити – це вказати свою адресу електронної пошти та обрати ті види оголошень, які вас цікавлять;
  • Пошук невеликих замовлень – варто розуміти, що жодна державна структура не довірить виконання серйозного замовлення неперевіреній компанії. Відповідно, перші замовлення повинні бути невеликими для того, щоб отримати певну репутацію та досвід;
  • Регулярна подача заявок – не потрібно відмовлятися від цієї ідеї після декількох відмов. Потрібно продовжувати подавати заявку на участь, пропонуючи найбільш економічно вигідні ціни для замовника;

Ще один важливий момент – це правильне оформлення заявки та її відправка. Дуже часто учасники не мають змогу навіть поборотися за перемогу в тендері через те, що не встигають вчасно відправити заявку на участь. Це досить актуальна помилка, яка повторюється величезною кількістю фірм.

Щоб запобігти всього цього, вам буде достатньо звернутися до технічної підтримки, або ж поцікавитися відповідями на подібні питання в відгуках інших учасників торгів. Все це досить просто знайти в інтернеті й з цим не повинне виникати ніяких питань.