Відкриті торги на твердо-листяну техсировину

Багато підприємців цікавляться продажом твердо-листяної техсировини. Це дуже вигідно робити на електронних аукціонах які з’явилися фактично нещодавно — 01 лютого 2020 року. Саме з цієї дати вступила в дію Постанова №1178, що дозволяє деяким частинам необробленої деревини, які були заготовлені державними лісгоспами, продавати на спеціально створених аукціонних майданчиках, схожих на sale.uub.com.ua. Дані зміни роблять прибуток більш прозорим та чесним, що запобігає створенню корупції.

Використання та особливості твердо-листяної техсировини

Для різноманітних технічних потреб можливо використовувати дерев’яні матеріали з техсировини твердо-листяних порід. На таких платформах продають необроблену деревину, яку закуповують різноманітні компанії в великій кількості, такі як теплові електростанції, підприємства з виготовлення меблів та інші. Твердо-листяна техсировина неймовірно популярна у виробництві дров, так як вона є некондиційним матеріалом. Технічна деревина не призначена для виготовлення обрізної чи необрізної пилопродукції.

Фактично завжди підприємці купуючи потрібну деревину у лісгоспів, різноманітних компаній які працюють у сфері деревообробки, неодмінно зустрічалися з бюрократією та відкритою махінацією. Великі люди користувались своїм становищем і значно завищували вартість заготівельного лісу. Тим паче формування цін на протязі всього часу залишався непрозорим для багатьох учасників ринку.

      Відкриті електронні торги щодо твердо-листяної техсировини проводяться за даним посиланням https://sale.uub.com.ua/news/tehsyrovyna-tl-prydbaty-na-elektronnomu-majdanchyku-uub, це допомагає купувати потрібну вам кількість даного товару. Такі торги з легкістю завоювали увагу звичайних покупців, так і суспільство.

      Деякі лісгоспи в минулому також працювали в даному направленні, але тільки за своєю вигодою. В майбутньому влада планує подібні аукціони з продажу деревини проводити в даному форматі.     

Продажі техсировини ТЛ на нашому майданчику

Проект з продажу лісу дістав чимало успіху на нашому майданчику, відбулося близько 1300 публічних торгів, а сам прибуток отриманий після продажу даного продукту становить близько 315 млн. грн. Ці кошти зрештою вперше підуть на розвиток лісозаготівельної галузі, а не йдуть в карман нечесним посадовим особам.

Якщо саме зараз ви хочете почати купувати твердо-листяну техсировину без різноманітних порожніх обіцянок і обманів, то ви можете зареєструватися на нашому торговому майданчику. Наші професійні фахівці можуть дати вам наступні поради:

  • перевіряйте обсяги та умови зберігання товару;
  • звертайте увагу на локацію лісгоспу;              
  • дізнайтеся більше про транспортні розв’язки та шляхи доставки до місця призначення.