Походження біткоіна

Останнім часом популярність криптовалют тільки зростає. Вартість деяких цифрових активів різко зросла, а великі інвестори підтримали багато з них, що зробило монети ще більш привабливими. Біткоін, найстаріша і найпопулярніша криптовалюта у світі, протягом багатьох років завойовував довіру інвесторів. На різних платформах точаться нескінченні дискусії про біткоін і його стрімко зростаючу вартість, але чи знаєте ви, як усе починалося? Якщо ви цікавитеся криптовалютним ринком, походження біткоіна напевно приверне вашу увагу.

До слова, якщо вас цікавить біткоін курс, динаміка зміни ціни, то варто відвідати сайт біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/. Тут вам зручно буде стежити за змінами вартості криптовалют, використовуючи ефективні інструменти та графіки.

Походження Біткоіна

Ніхто ніколи не бачив творця біткоіна. Цю цифрову валюту було таємничим чином створено 2008 року і випущено як програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом на початку 2009 року. Творцем біткоіна є людина або група людей, які працювали під псевдонімом Сатоші Накамото. У 2008 році було викладено академічний документ, пов’язаний із концепцією біткоінів. У ньому йшлося про цифрову валюту, яка позбавлена будь-якого державного втручання. Жодна організація або уряд не матиме над нею контролю.

У 2009 році програмне забезпечення було остаточно випущено і запустило мережу Bitcoin. Сьогодні програмне забезпечення має відкритий вихідний код, і будь-хто може ознайомитися з ним і зробити свій внесок. Біткоіни працюють на основних принципах – попит і пропозиція, криптографія і децентралізована мережа. Якщо ви помітили, біткоіни і, в принципі, ідея цифрової валюти з’явилася після того, як 2008 року у світі вибухнула фінансова криза.

Як працює біткоін?

Біткоін – найстаріша криптовалюта у світі. Це цифрова валюта, яка часто використовується для обміну вартості на товари та послуги. Біткоіни працюють за принципом технології блокчейн. Біткоіни можна добувати або виробляти за допомогою масивної обчислювальної системи, складного технічного процесу та активного інтернет-з’єднання. Люди торгують біткоінами вже понад десять років. Багато компаній навіть почали приймати біткоіни як спосіб оплати. За минулі роки ціна на монети значно зросла, а біткоін в Японії та інших країнах став надзвичайно поширеним явищем.

Популярність криптовалюти в усьому світі незаперечна. Оскільки інвестори щодня отримують немислимі прибутки, дедалі більше людей переходять на криптовалюту з різних причин. Для початку, вона дає користувачам автономію щодо активів і транзакцій. До слова, знайти транзакцію біткоіна також не складає труднощів за необхідності. Однак за відсутності органу, що регулює функціонування криптовалютних каналів, користувачі можуть стати жертвами шахраїв і стати об’єктами афер. Наразі придбати такі криптовалюти як Bitcoin, Ethereum і Dogecoin ви можете на біржі https://www.bybit.com/uk-UA/.