Сірниковий кряж на майданчику Прозоро.Продажі

Сірниковий кряж — матеріал лісопереробної галузі, який використовується для виробництва шпону сірникового. Найпопулярнішим матеріалом сировини є осика, вільха, береза, тополя.

Через високий вміст смол і підвищений рівень вогненебезпечності хвойні породи використовуються значно менше. Натомість листяні породи мають однорідну структуру, хімічну стійкість та ще багато інших переваг.

Виготовлення сірників – об’ємний процес, якому передують:

 1. очищення деревини-кругляка від кори;
 2. розпилення на менші бруски;
 3. переробка брусків у стрічки певної ширини.

У виробничому циклі беруть участь різні види устаткування, яке дає змогу одержувати заготовки потрібних параметрів. Цей процес досить тривалий та затратний. Тому зменшення часу на придбання готової деревини – вигідно і для виробничого процесу, і для держлісгоспів.

Переваги Прозоро-продажі

Купуючи сірниковий кряж через електронні майданчики на Прозоро-продажі sale.ueex.com.ua ви отримаєте ряд переваг:

 • зручний онлайн формат;
 • широкий вибір;
 • відсутність корупційних схем та незрозумілих внесків;
 • максимальний доступ до потрібної інформації;
 • можливість отримати максимальну ціну на ринку.

За інформацією експертів лісопереробної галузі тільки у 2019 році прибутки від реалізації необробленої деревини лісопереробної галузі склав понад 15 млрд грн. І ця тенденція зростає. Разом з тим, прослідковується великі зловживання компаніями, які продають продукцію не зовсім законним шляхом. Зокрема, спостерігається завищення ціни, внесення невірних даних тощо. Ці факти викривлюють інформацію зазначену у звітності, а державний бюджет недоотримує значні суми коштів у вигляді податкових надходжень. Прозоро-продажі вирішує цю проблему.

Prozorro.Sale — це можливість вільно конкурувати на ринку. Завдяки вільній конкуренції та максимальній анонімності немає прихованих платежів, організатор торгів не може обирати бажаного покупця, а самі сервіси зручні для будь-якого користувача.

Переваги електронних аукціонів

 1. Максимально використовуючи конкурентний фактор між постачальниками, кожен має можливість придбати матеріали та послуги за зручними цінами.
 2. Найкраща якість за вигідну ціну. Індивідуальні переговори з постачальниками не завжди дають можливість отримати найкращу ціну.
 3. Необмежена кількість учасників. Відсутність географічних бар’єрів при поданні пропозицій дозволяє отримувати часто вигідні пропозиції та залучати учасників з інших регіонів.
 4. Мінімальний ризик. Якщо погано організовані традиційні переговори, існує шанс на домовленість між постачальниками.
 5. Прозорість ринку. Використовуючи електронні аукціони, отримаєте доступ до цікавих пропозицій.
 6. Скорочення часу розгляду справи. Використовуючи електронний інструмент закупівель, ви полегшите пошук та вибір відповідних постачальників, цінові переговори та умови поставки продукції та послуг.
 7. Зменшення рівня помилок. Аукціони – спосіб активного управління ризиками.
 8. Доступ до нових ринків збуту.

 Використовуючи електронний майданчик для продажу, ви можете отримати нові ділові контакти і, таким чином, отримати доступ до нових ринків збуту.

Як замовити участь

Участь у аукціонах на Прозоро-продажі потребує попередньої реєстрації на електронному майданчику https://sale.ueex.com.ua/news/sirnykovyj-kryazh-kupyty-na-elektronnyh-torgah-prozorro-sale . Он-лайн платформа компанії  — це професійна підтримка експертів, які допоможуть швидко та правильно пройти реєстрацію, сформувати лоти та пройти кожен етап аукціону. Ми гарантуємо:

 • професійну підтримку;
 •  ефективність;
 • доступність;
 • повний юридичний супровід.