Купівля землі через електронний майданчик УУБ

Для українців купівля земель на сільських територіях – це первинний запит.  Більше року томуВлада України затвердила законопроект, в якому вказується, що земельний ринок піддається перевірці і повинен почати повноцінно працювати в країні в 2020 році.

Деякий час дрібні землевласники підкреслювали відсутність справжньої і розумної концепції ідеї – вирішити цю проблему просто: критично важливо дозволити обмін і оренду аграрних дестинацій через електронну торгівлю.

Покрокова інструкція з купівлі землі через УУБ

Територія сільськогосподарських угідь в Україні становить майже 43 мільйонів гектарів.  З них 25 мільйонів гектарів являють собою земельні частки, пропозиція яких за реальною ринковою вартістю дозволить українцям розвивати свій бізнес, зокрема, отримувати банківські кредити, отримані від їх власності. 

Як зазначено в Міністерстві аграрної політики, після зняття заборони на пропозицію сільськогосподарських площ, грошово-кредитний устрій країни буде оновлено. По суті, за сумнівними оцінками, воно складе з 500 мільйонів до 1,5 мільярдів доларів США.  У будь-якому випадку, справедливо, якщо ринок землі буде контролюватися обов’язковими принципами управління, держава зробить відкритий реєстр всіх розплідників, і можна буде орендувати або купити землю у фахівця за нинішніми державними угодами.

Система УУБ повністю автоматизована.  Домовленості продемонстрували свою розумність, і державні та приватні підприємства через відмінні електронні етапи успішно продають невеликі приватизаційні офіси, активи збанкрутілих банків. Вони здають в оренду приватні приміщення, змінюють поверхи, паркувальні місця, вантажівки, продають кризові нагороди за просування корисних копалин і багато іншого.

Crop field in autumn. On top.

Фундаментальна стратегія, відсутність підбурювань і розбіжностей, величезна клієнтська база і вільний доступ учасників до земельних торгів –це лише деякі плюси УУБ.

Зареєструйтеся на електронній фондовій біржі

 «УУБ» працює більше двадцяти років.  Асоціація гідно бере участь в оздоровленні економіки країни.  Сайт Асоціації офіційно гарантується фахівцями України, Біржі та агробізнесу.  У міру необхідності тут доцільно здійснювати операції з обміну та оренди державного і приватного володіння, причому наступні обміни фахівцями зроблять інвентаризацію землі швидкої і вигідною, що можна вважати типовим.  Зареєструйтеся на нашому сайті, проявіть інтерес до угоди і виграйте!

За тонкощами звертайтеся на цей сайт: uub.in.ua