Хто займається проведенням електронних торгів

Електронний формат торгів – це чудова можливість для багатьох фізичних осіб та компаній, взяти участь і спробувати отримати перемогу в боротьбі за представлений лот. При всьому цьому, багатьох цікавить питання – хто є основним контролюючим органом при проведені торгів. Почати варто з того, що це залежить від того, про які саме торги йде мова.

Для прикладу, якщо ми говоримо про проведення торгів з реалізації майна банкротів, то всім цим повинен займатися арбітражний суд. В ході його проведення визначається певний керуючий орган, який і займається проведенням самих торгів.

Що входить в його обов’язки?

Досить актуальним питанням є те, чим все ж таки займається даний керуючий орган та які завдання він виконує.

  • Організація оцінки майна – говорячи більш простими словами, мова йде про визначення експертної комісії, яка зможе дати висновок стосовно того, скільки коштує майно банкрута;
  • Підготовка опису лоту – важливою умовою для початку торгів є наявність детального опису, в якому будуть присутні всі цікаві моменти;
  • Взаємодія з іншими учасниками – це означає, що у випадку, коли учасникам потрібна допомога, вони можуть отримати її, звернувшись до даного органу;
  • Робота з документами та ї х подальша передача потенційним покупцям для більш детального ознайомлення;
  • Проведення самого процесу торгів – сюди входить організація і контроль всіх етапів, включаючи перший та останній;
  • Робота зі звітністю і контроль за тим, наскільки прозоро були проведені торги.

Особливу увагу рекомендується приділяти вибору електронного майданчика, який би був акредитований в системі ПроЗорро. Таких сервісів досить багато, але навіть цього факту не достатньо для того, щоб бути точно впевним в тому, що ви не зробите помилку.

Ви можете розглянути варіант з (УУБ) українською універсальною біржою, яка в цьому плані вважається однією з кращих. Все що потрібно для цього зробити – це перейти на сайт http://tender.uub.com.ua, та обрати  той лот, який вас дійсно зацікавив. На цьому ж сайті можна знайти розділ з електронними тендерами, що дозволяють брати участь в державних закупках.

Враховуючи той момент, що сайт дуже часто обновляється. Ви зможете контролювати кількість оголошень самостійно. Для більш зручного користування, можете налаштували розсилку, що дозволить отримувати сповіщення про нові лоти на ваш мобільний телефон. Таким чином, ви точно не пропустите жодної цікавої пропозиції.